Concordia Elbląg - strona nieoficjalna

Legia WarszawaConcordia Elbląg
Legia Warszawa 3:1 Concordia Elbląg
2015-06-06, 17:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zmiana trenera

• autor: Admin, 2014-07-15 20:43

Wojciech Grzyb został nowym trenerem zespołu juniorów Concordii Elbląg. Zastąpił na tym stanowisku współpracującego z klubem Janusza Jakuszewskiego. Zatem w rundzie jesiennej będzie prowadził młodzież z klubu przy ul. Krakusa. Drugim trenerem będzie Adrian Załucki, a kierownikiem zespołu zostaje Daniel Pelc.

Wojciech Grzyb to znana postać w środowisku piłkarskim. Były gracz Ruchu Chorzów, z którym zdobył wicemistrzostwo Polski. Mający na koncie kilkaset meczów w Ekstraklasie, piłkarz posiada ogromne doświadczenie w profesjonalnej piłce. Jest ekspertem Canal +, człowiekiem, który mimo, że niedawno unikał mediów, to potrafi trafnie ocenić wydarzenia w piłce nożnej.

Problemy pojawiły się, gdy samodzielnie objął zespół Concordii Elbląg w poprzednim sezonie. Nie wygrał ani jednego spotkania, zaliczając 7 porażek z rzędu w drugiej lidze. Po tym okresie zarząd zdecydował się na zagranicznego szkoleniowca, i Wojciech Grzyb wzmocnił sztab szkoleniowy piłkarzy rocznika 97, walczącego o prymat w Polsce w tej kategorii wiekowej. Wówczas trener Marcin Płuska był zainteresowany jego wiedzą i Wojciech Grzyb pomagał w wolnym czasie zespołowi juniorów. Również bywał na spotkaniach młodzieżowców. Zatem zna specyfikę tego zespołu.

Janusz Jakuszewski miał wprowadzać swoje pomysły, jednak zarząd postanowił zmienić szkoleniowca.

Pierwszy zespół Concordii zmierzy się dzisiaj o godzinie 17.00 na wyjeździe w spotkaniu towarzyskim z Olimpią Sztum. W składzie elbląskiego klubu znajduje się wielu obcokrajowców z Australijczykiem, Amerykaninem, czy Niemcem. Według nieoficjalnych informacji, w Concordii trenuje także Kamil Piotrowski, znany z występów w Olimpii Elbląg.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Jagiellonia Białystok 4:1 GKS Bełchatów