Concordia Elblag 1:1 Naki Olsztyn (1 kolejka)

• autor: Admin, 2014-08-28 20:36

Concordia Elblag 1:1 Naki Olsztyn

0:1 - 21"

1:1 - 68" Kamil Lullies (asysta Paweł Pelc)

Skład: Treder, Pelc(C), Sulkowski, Gucajtis, Cecki, Gola (65"Gromek), Koller (50"Szydłowski), Weber, Kosobucki (48"Kamiński), Lullies, Kruczkowski (67"Bieńkowski)

W środę 27 sierpnia rozpoczęliśmy lige wojewódzką juniora młodszego naszym pierwszym przeciwnikiem z którym się mierzyliśmy był zespół Naki Olsztyn. Mecz zakończył się remisem 1:1. Początek spotkania to Concordia miała lepsze sytuacje i powinna strzelić przynajmniej 1 bramkę, jednak w 21 minucie rzut rożny wykonuje zespół z Olsztyna niepilnowany zawodnik w polu karnym przyjmuje sobie piłkę i z woleja strzela do bramki Concordii i zrobiło się nerwowo. Po bramce zespół Naki cofnął się i nie stwarzał zagrożenia, Concordia długo się utrzymywała przy piłce lecz nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. W drugiej połowie było podobno Naki głęboko cofnięte a zespół Concordii starał się odrobić stratę. Dopiero w 68 minucie udało się rozmontować obronę gości po podaniu Pawła Pelca, Kamil Lullies trafia do bramki Naki. Ostatnie minuty były nerwowe Concordia mocno atakowała. W 76 minucie na pozycję sam na sam z bramkarzem wychodził Damian Weber, lecz sędzia pospieszył się z gwizdkiem i podyktował rzut wolny dla Concordii, ponieważ wcześniej Damian był faulowany. Szkoda straconych punktów, ale już w sobotę kolejne spotkanie tym razem do Elbląga przyjedzie zespół Startu Działdowo, który w 1 kolejce wygrał z SKS-em Szczytno 3:2.