Aktualności

Concordia Elbląg 1:0 GKS Bełchatów

• autor: Admin, 2015-03-25 14:29

1:0 - 6" Rafał Kruczkowski

Skład: Treder – Gromek, Pelc, Karpiuk, Bieńkowski, Kamiński (69’ Szutiak), Szydłowski (53’ Gola), Koller, Sałek (41’ Kosobucki), Weber (77’ Karman), Kruczkowski (59’ Gutorski)

W niedzielę 22 marca rozpoczęliśmy ligę makroregionalną juniora młodszego. Pierwszym przeciwnikiem okazała się drużyna GKS-u Bełchatów. GKS w drodze do ligi makroregionalnej nie przegrał żadnego spotkania i wyeliminował w barażach ŁKS Łódź więc wiedzieliśmy, że czeka nas ciężka przeprawa. Początek spotkania to GKS próbował narzucić swój styl gry, ale już w 6 minucie po fatalnym błędzie w defensywie zawodników z Bełchatowa, Rafał Kruczkowski strzelił bramkę na 1:0. W dalszej części gry to dalej GKS prowadził grę, w 25 minucie mieli niezłą sytuację ale napastnik minimalnie strzelił obok bramki w sytuacji sam na sam. W drugiej połowie od początku drużyna z Bełchatowa rzuciła się na drużynę Concordii, która umiejętnie się broniła nie pozwalała na zbyt wiele przyjezdnym, wyprowadzając przy tym niezłe kontrataki. Niestety byliśmy tego dnia bardzo nieskuteczni i musieliśmy drżeć do końca o wynik. GKS miał w tej części gry bardzo dużo stałych fragmentów ale nie potrafił zamienić tego na bramki i dzięki temu nasza drużyna wygrała pierwsze spotkanie w lidze skromnym wynikiem 1:0.

Zmiany w drużynie przed ligą!

• autor: Admin, 2015-03-19 19:49

Nastąpiły duże zmiany przed ligą makroregionalną, która startuje już w ten weekend zagramy w niedzielę o godzinie 16 z GKS-em Bełchatów na boisku przy ul.Krakusa ( w rozwinięciu szczegóły)

Liga Makroregionalna Juniora Młodszego 2015

grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)

(w rozwinięciu)

SKS Szczytno 0:3 Concordia Elbląg (11 kolejka)

• autor: Admin, 2014-10-27 18:22

SKS Szczytno 0:3 Concordia Elbląg

0:1 - 25" Rafał Kruczkowski

0:2 - 62" Damian Weber

0:3 - 72" Olek Gola (rzut karny)

Skład: Treder, Gromek, Pelc , Sulkowski(16"Bieńkowski), Pink, Duszak(63"Ciepłucha), Kamiński, Szydłowski, Gola, Koller(41"Weber), Kruczkowski

W sobotę 25 października rozegraliśmy ostatnią XI kolejką rundy jesiennej ligi wojewódzkiej juniora młodszego tym razem udaliśmy się na mecz do Szczytna z miejscową drużyną SKS-u. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem wynikiem 3:0. Było to dla nas spotkanie z rodzaju "o nic" bo przed tą ostatnią kolejką nasza drużyna miała już zapewnione 2 miejsce w tabeli czyli awans do ligi makroregionalnej juniora młodszego. Drużyna SKS-u to ostatnia drużyna ligi z zaledwie 4pkt. Jednak na boisku nie było tego widać spotkanie było wyrównane choć to my mieliśmy więcej dogodnych sytuacji W 25 minucie do bramki gospodarzy trafił Rafał Kruczkowski. W drugiej połowie mecz wyglądał tak samo w 62 minucie po ładnej akcji zespołu do siatki trafia wprowadzony w przerwie z ławki Damian Weber. W 72 minucie po ewidentnym faulu w polu karnym nasza drużyna miała rzut karny i pewnie do siatki trafił Olek Gola ustalając wynik spotkania na 3:0.

Rona 03 Ełk 0:5 Concordia Elbląg (5 kolejka zaległa)

0:5 - 65" Przemek Duszak

Skład: Sominka(68"Treder), Gromek(64"Gucajtis), Pelc, Bieńkowski, Duszak, Kamiński, Gola(61"Koller), Weber, Kosobucki(50"Szydłowski), Lullies(41"Cecki), Kruczkowski

W środę 22 października rozegraliśmy zaległą V kolejkę ligi wojewódzkiej juniora młodszego, tym razem mierzyliśmy się z drużyną Rony 03 Ełk i po bardzo dalekiej podróży wygraliśmy wynikiem 5:0. W pierwszej połowie nie zanosiło się na tak zdecydowane zwycięstwo mecz był wyrównany obie drużyny miały swoje sytuację. Dopiero w drugiej połowie w 49 minucie po indywidualnej akcji Rafała Kruczkowskiego zdobyliśmy pierwszą bramkę, ledwie kilka minut później kolejna indywidualna akcja i znów bramka Rafała. W 56 minucie bramkę także po indywidualnej akcji strzelił Damian Weber. W 61 minucie po zespołowej akcji i do siatki trafiał wprowadzony z ławki Maciej Szydłowski. W 65 minucie padła ostatnia bramka dla Concordii po ładnej akcji zespołu Przemek Duszak trafia do pustej bramki.

Concordia Elbląg 5:0 Ewingi Zalewo (10 kolejka)

• autor: Admin, 2014-10-20 17:56

Concordia Elbląg 5:0 Ewingi Zalewo

1:0 - 14" Piotr Kosobucki

2:0 - 31" Kamil Lullies

3:0 - 51" Maciej Kamiński

4:0 - 64" Przemek Duszak

5:0 - 71" Rafał Kruczkowski (rzut karny)

Skład: Treder, Gromek, Gucajtis, Bieńkowski(69"Pink), Duszak(69"Sulkowski), Gola, Kamiński(62"Szydłowski), Cecki(41"Weber), Kosobucki(41"Koller), Kruczkowski(75"Ciepłucha), Lullies

Nasza drużyna wygrywa spotkanie z Ewingami Zalewo 5:0 po bramkach Kosobuckiego, Lulliesa, Kruczkowskiego, Kamińskiego i Duszaka! Mecz zaczął się z 45 minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki lekarskiej, dzięki trenerowi i zawodnikom Ewingów te spotkanie się odbyło bo równie dobrze zawodnicy z Zalewa mogli zejść z boiska i byłby to walkower na naszą nie korzyść i wykluczył by nas z walki o rozgrywki makroregionalne. Do końca ligi zostały już tylko 2 spotkania, które jak wygramy awansujemy. W środę udamy się na długi wyjazd do Ełku na spotkanie z Roną, a w sobotę również na wyjeździe zagramy z SKS-em Szczytno.

Warmia Olsztyn 1:5 Concordia Elbląg (9 kolejka)

1:5 - 71" Kamil Lullies

Skład: Sominka, Gromek, Pelc, Sulkowski, Bieńkowski(71"Ciepłucha), Pink(46"Kosobucki), Kamiński, Szydłowski(41"Lullies), Gola, Weber(68"Karman), Kruczkowski(65"Gucajtis)

W niedzielę 12 października wybraliśmy się na spotkanie wyjazdowe do Olsztyna na mecz z Warmią. Mecz zakończył się zdecydowanym naszym zwycięstwem 5:1. W pierwszej połowie nasza przewaga nie podlegała dyskusji oprócz jednej akcji Warmii, która zakończyła się dla nich trafieniem po błędzie naszej defensywy. Druga połowa trochę słabsza Warmia, potrafiła zagrozić naszej bramce, ale nie potrafili strzelić kolejnej bramki. Po kilku zmianach zdobyliśmy 3 bramki, które strzelili zawodnicy wprowadzeni z ławki rezerwowej. Już za tydzień 18 października zagramy u siebie z Ewingami Zalewo o godzinie 12 na Krakusa

Concordia Elbląg 3:2 Stomil Olsztyn (8 kolejka)

3:2 - 61"

Skład: Sominka, Gromek, Pelc, Cecki(78"Pink), Duszak, Kamiński(52"Koller), Szydłowski(65"Karman), Gola, Weber(44"Kosobucki), Kruczkowski(46"Gucajtis), Bieńkowski

W sobotę 4 października graliśmy najważniejszy mecz w całej lidze. Mecz, który miał przybliżyć w dużym stopniu jedną z drużyn do rozgrywek makroregionalnych. Nasza drużyna zwyciężyła po ciężkim spotkaniu 3:2. W pierwszej połowie na boisku istniała tylko Concordia fantastyczna gra naszej drużyny zaowocowała 3 bramkami. W 12 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Rafał Kruczkowski i po ładnym strzale piłka wpada do siatki. W 19 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Rafała Kruczkowskiego i idealnie w polu karnym główkuje Paweł Pelc prosto w okienko bramki Stomilu. W 26 minucie ładna akcja Adriana Ceckiego na skrzydle, który po ziemi gra w pole karne a tam Damian Weber pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Druga połowa za to słaba w naszym wykonaniu i to Stomil prowadził grę. Już w 42 minucie zawodnik Stomilu strzela z dystansu w słupek i piłkę dobija jeden z zawodników. W 61 minucie dośrodkowanie w nasze pole karne i po strzale głową piłka wpada do siatki. Ostatnie minuty były bardzo nerwowe to Stomil próbował strzelić wyrównującą bramkę, ale nasi zawodnicy grając mądrze dowieźli wynik do końca spotkania.

Olimpia Elbląg 3:1 Concordia Elbląg (7 kolejka)

• autor: Admin, 2014-10-05 19:05

Olimpia Elbląg 3:1 Concordia Elbląg

1:0 - 6" Mateusz Kamiński

2:0 - 17" Kuba Perliński

2:1 - 24" Olek Gola

3:1 - 39" Adam Konieczny

Concordia: Treder(41"Sominka), Pelc, Bieńkowski, Gucajtis(49"Gromek), Cecki(45"Duszak), Weber, Kamiński(56"Koller), Gola, Kosobucki(66"Pink), Lullies(41"Szydłowski), Kruczkowski

Olimpia: Godlewski, Kamiński(68"Rakowski), Łachacki, Konieczny, Drankiewicz, Margalski, Korkliniewski, Salonek, Perliński(78"Kozłowski), Pawłowski(58"Szczepański), Horyd(80"Jackowski)

W sobotę 27 września rozegraliśmy spotkanie derbowe przeciwko Olimpii na boisku spotkały się lider i vice-lider tabeli po zaciętym spotkaniu Olimpia wygrała 3:1. Już w 6 minucie Olimpia zaskoczyła nas rozegraniem krótkiego rzutu wolnego i z 25 metra Mateusz Kamińskiego oddaje ładny strzał i piłka ląduje w siatce. Kilka minut później nie uwaga w naszym polu karnym i zawodnik Olimpii pudłuje z 5 metrów do bramki. Jednak w 17 minucie rzut rożny dla Olimpii złe wyjście naszego bramkarza i zawodnik Olimpii trafia do pustej bramki. Kiedy już wszyscy myśleli, że już nic się nie wydarzy w 1 połowie spotkania w 39 minucie rzut wolny z boku boiska dla Olimpii silne uderzenie i po błędzie naszego bramkarza piłka ląduje w siatce. W drugiej połowie Olimpia cofnęła się na własną połowę i mieliśmy kilka swoich sytuacji na poprawienie wyniku jednak piłka nie znalazła drogi do siatki i przegraliśmy ten mecz na szczycie.